BLOG – FBC

– prostor pro Vaše diskuze, fotky, poznatky a novinky

Dimitra – video

19. 7. 2011

Komentáře: 7 k příspěvku “Dimitra – video”

 1. Tak tedy nevím, co si o tom myslet, v reportáži říkají, že je tam fena zavřená tři měsíce, ale podle toho ten kotec nevypadá, muselo by tam být víc výkalů, navíc mi nepřijde fena ani vyhublá, na to že by neměla být řádně krmena.

 2. No, když pořádně nežere, tak nedělá ani Exkrement , protože nemá z čeho a také tam říkají, že jí krmí ti chlapi z fabriky, ale rozhodně mi nepřipadá jako spokojený a zdravý pes !!!

 3. Není vyhubláý,neb ji tam chodá krmit dělníci a bývalý přítel Terezy.Ona tam jezdí 1x týdně,když jede pro maso,ty fotky a video je natočené po jednom dni po její návštěvě,jinak za tyden toho asi nakadí více,pěkně je to tam cítit výkali,majitel pozemku jí dal před 2 měsíci výpověď,neb neplatí nájem,neuklízí po psech,v blázkosti je zkažené maso s červy.T´ˇd namá ani auto,tak tam jezdit nemůže vůbec.Vlastní auto mít nemůže,sebral by jí ho ekzekutor,neb dluží,kam se podívá.Sama mi říkala,když se mnou ještě mluvila,že tam jezdí málo,prý nemá na benzín,ale podle svědků jezdila každou chvíli k Jilemnici za kamarádkou.Já hloupá ji dávala peníze na benzín,tak tam mohla jezdit,kašlala na to.Ona má i vyhubké DC,co už přemístila do Kunčic,ty měla delší dobu v těch vedrech v autě,než to někdo udal.Už jsem psala,že mi JAKO kamárádce za 2,5 měsíce protelefonovala s pokutou skoro 6tisíc,to mi už nevrátí,vyhýbá se mi.Platit to musím já a taky peníze netisknu.Psi jsou sami v kotcích v otevřeném prostoru,může tam kdokoliv přilít,i děti,pes je dost ostrý,běda mu tam strčit ruku,vysvětlujte to dětem.Myslíte,že stačí přijet k psovi 1x týdně?Že mu tu celou dobu vydrží vodá!Nebýt těch chlapů,je po smrti žízní,ne hladem,to jí tam hodila vždy kopu masa,to asi v těch vedrech po chvíli vypadalo pěkně.To dělala i v době,co tam byli všichni,jeden byl zavřen,dva puštěni,sama si stěžovala,že se stále rvou.Nabízele jsem jí,ať je dá zatím kě mně do staré chalupy,ale po tom co mi provedla,s ní už nekomunikuju.A pozor,to maso má zadarmo,ať se nevymlouvá na peníze.

 4. Holky nekamenujte mě Úsměv zhodnotila jsem jen reportáž Úsměv stav fenky a podmínky ve kterých je se mi taky nelíbí. Nemáte paní Varníčková info, kde je fenka teď a jestli se situace fenky řeší?

 5. To nebylo kamenování Úšklebek ,jen zhodnocení a objasnění situace.Fenka je nyní v Kunčicích v kotci u psů DC,je opět mimo svéu paničku na tom otevřeném terénu,jak jsem psala.Má to teď v rukách Hradecká veterina,tam je dost přísná paní a myslím,že přemýšlejí o odebrání fily,a snad dokonce i ostatních psů.Dnes,nebo zítra přijede.Říkala,že tak labilní člověk,jako je Tereza,by neměla mít VUBEC nějakého psa.Je ve dvojkotci v půli sama,v druhé s jednou ne moc velkou boudou jsou dvě DC,které se dost často perou,jsem na to zvědavá,jak se rafnou,až kolem pujde cizí pes.Teď tu dost prší,určitě se oba do boudy nevejdou a jak znám DC ani se tam navzájem nepustí.Kotec má sice střechu,ale nezakryté boky,takže při malém větru prší dovnitř.Zítra se od televize dovím víc.Dnes na Primě v 19 hodin je reportáž s upraveným koncem. Napětí

 6. Je mi až špatně z toho jak se někdo může takhle zachovat k ubohýmu zvířeti…!!!! Opravdu rozzlobený Opravdu rozzlobený Otřesený Opravdu rozzlobený Bych jí taky Kráva u zavřela do kotce metr na metr….
  A to mi přišla jako docela normální člověk….
  No jo.. jak se řiká.. nesuď lidi podle prvního dojmu, poznej je hlouběji a pak teprve suď….. Otřesený

 7. Sakra,to vysílání je asi v 7 ráno,ne v 19,neumím číst. Šprt

Odpovědět

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a.