BLOG – FBC

– prostor pro Vaše diskuze, fotky, poznatky a novinky

Co ty lidi blbnou!!!!

24. 1. 2010

To jsem se teď dozvěděla,že BÝVALÝ CHOVATEL (ch.st.Jiz. záv.) z trucu,že mu utekla přítelkyně,nejdříve nabízel na inzerát zadarmo své chovné fily,pak i když byli zájemci,je z trucu otrávil,to přežily,tak je UŠKRTIL!!!!!!!!!!!!! Pak chtěl spáchat sebevraždu, to se nechal ukecat psychologem ,bohužel PŘEŽIL!!!!!! Nyní je v léčebně a čeká na rozsudek,neb se k tomu přiznal policii. Sama bych ho donutila skočit!!!!!!!!! To mi dnes volal figurant.

Komentáře: 2 k příspěvku “Co ty lidi blbnou!!!!”

  1. Opravdu je škoda, že neskočil, protože na to co udělal, není žádné rozumné vysvětlení. Proč do rodiných problémů zatahovat psy, kteří za nic nemohou a jsou rodině oddaní. Doufám, že si v base pobude dost douho, jako poradce chovu se o to budu snažit a hlavně se postaráme jako Klub i o to, aby mu byla ch. st. odebrána !!!! Bohužel nikdo netušil, že by takové svinsvo mohl udělat.

  2. To je fakt hrůza, co se poslední dobou děje zrůdnosti na zvířatech !! A to je v médiích ticho po pěšině když je na straně ublížených zvíře. Tam nějaký kousnutí (většinou) provokatérů, se rozmázne kde se dá, ale když si léčí svý mindráky nějaký pako na psech, tak se o tom pomale nikdo nedoví. Opravdu naštvaný

Odpovědět

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a.