BLOG – FBC

– prostor pro Vaše diskuze, fotky, poznatky a novinky

Semináře

Dovoluji si vás pozvat na seminář o pozitivních metodách řešení problémového chování psů, který bude v Praze v neděli 26.5.2013 od 10:00.

Seminář se bude věnovat nejčastějším formám problémového chování psů, zejména agresi, strachu, reaktivitě, hyperaktivitě a dalším, příčinám jejich vzniku a metodám řešení.

Na konci semináře bude možnost diskuze.

Přednášejícími budou Ing. Pavel Bradáč a Ing. Kateřina Lukešová, kteří mají dlouholeté zkušenosti s nápravou problémového chování a kteří pomohli již stovkám psů a jejich majitelů.

Podrobnosti o semináři najdete v pozvánce (ke stažení zde: http://skola.kynolog.cz/pozvanka_seminar_problemove_chovani.pdf) a nebo případně na webu http://www.skola.kynolog.cz

srdečně zve

Ing. Pavel Bradáč
pavel@bradac.cz

————————————————————————————

Praktický seminář Masážní techniky psů 30. a 31.5. 2013 s Julií Robertson.

Již po několikáté bude anglická lektorka Julia Roberson učit jak efektivně využít masážní techniky a zlepšit zdraví a pohodu našich čtyřnohých přátel. Julia se již dlouhou řadu let specializuje na Myoterapii, formu dotykové terapie, zaměřující se na posouzení, léčení a rehabilitaci pohybové bolesti a s tím spojených patologií. Svalový systém je jeden z 10 nejdůležitějších systémů v těle. Bohužel velmi často je podceňován. Poškozený sval může mít zásadní efekt na kosterní systém stejně jako může mít významný dopad na cirkulační, či zažívací systém psa. Specifický typ masáží aktivizuje právě nerovový systém, který upozorní mozek na blížící se činnost a zároveň zahřeje svaly, aby byly připravené na aktivitu. Je to i efektivní způsob jak předcházet zraněním. Masáž rozproudí tok krve, čímž rychleji doručí kyslík a živiny do svalových buněk a ty se nejen zahřívají, ale rovněž jim to poskytuje rychlejší možnost regenerace.

Cena semináře : 2 500,- pro účastníky se psem (omezený počet)
                                     350,- pro přihlížející

Více na : www.krasnacarodejka.cz